مجتمع مهارت‌های تخصصی فاوای پدافند هوایی افتتاح شد

ساخت وبلاگ
چکیده :   مجتمع مهارت‌های تخصصی معاونت ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(... با عنوان : مجتمع مهارت‌های تخصصی فاوای پدافند هوایی افتتاح شد بخوانید :

مجتمع مهارت‌های تخصصی فاوای پدافند هوایی افتتاح شد

  مجتمع مهارت‌های تخصصی معاونت ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، با حضور امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه، افتتاح شد.

امیر اسماعیلی ضمن تبریک به مناسبت افتتاح این مرکز تخصصی، گفت: به یاری خداوند بعد از تفکیک تعداد سامانه‌های ارتباطی و اطلاعاتی افزایش چشمگیر و چند برابری داشته است و بخش سیار زیادی از سامانه‌های توپخانه‌ای، موشکی، راداری، ارتباطی و اطلاعاتی تاکتیکی متحرک سازی شده‌اند و این پیشرفت‌ها هدیه اقتدار به کشور است و انجام این میزان کار فقط با انگیزه عشق به ولایت و کشور انجام شده است.

بر اساس این گزارش، مجتمع تخصصی مهارتهای تخصصی فاوای قرارگاه پدافند هوایی با هدف خودکفایی پدافند درجهت تغییرات، آماده به کار نگاه داشتن سامانه‌های ارتباطی و اطلاعاتی، افزایش توان عملیاتی قرارگاه پدافند هوایی آموزش و ارتقای کارکنان حوزه تخصصی فاوا، چابک سازی یگان‌های عملیاتی، ارتباطی و اطلاعاتی تاسیس شده است.

حافظان انقلابمجتمع,مهارتهای,تخصصی,فاوای,پدافند,هوایی,افتتاح,...
ما را در سایت حافظان انقلاب دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1396 ساعت: 9:12